O zwalczaniu korupcji - 2010 - Szkoła Policji w Pile

O zwalczaniu korupcji

Data publikacji 06.06.2011

Dwudziestu funkcjonariuszy reprezentujących wszystkie komendy wojewódzkie z terenu kraju przez pięć ostatnich dni brało udział w ostatniej tegorocznej edycji ...

O zwalczaniu korupcji Dwudziestu funkcjonariuszy reprezentujących wszystkie komendy wojewódzkie z terenu kraju przez pięć ostatnich dni brało udział w ostatniej tegorocznej edycji warsztatów w zakresie zwalczania korupcji. Uczestnicy warsztatów poszerzali swoją wiedzę z zakresu przepisów karnych sankcjonujących przestępczość korupcyjną, obszarów i metod działania sprawców, a także sposobów prowadzenia czynności wykrywczych i zapobiegania temu negatywnemu zjawisku przez Policję i inne służby zaangażowane w jej zwalczanie. Uczestnicy w ramach dyskusji wymieniali się także własnymi przykładami realizowanych spraw z praktyki terenowej. W realizacji warsztatów, poza wykładowcami Zakładu Kryminalnego i Zakładu Prawa, wzięli udział policjanci z Wydziału ds. Zwalczania Korupcji Biura Kryminalnego KGP oraz Wydziałów dw. z Korupcją KWP w Gdańsku i KWP w Bydgoszczy, którzy podzielili się z uczestnikami warsztatów posiadanym doświadczeniem.

O zwalczaniu korupcji O zwalczaniu korupcji

autor: Waldemar Szilke

(29.10.10)