Kimkolwiek jesteś, bądź dobry - 2010 - Szkoła Policji w Pile

Kimkolwiek jesteś, bądź dobry

Data publikacji 06.06.2011

"Kimkolwiek jesteś, bądź dobry". Tak miał mawiać jeden z najsłynniejszych prezydentów - Abraham Lincoln. Jego słowa są bardzo optymistyczne i dają nadzieję ...

Kimkolwiek jesteś, bądź dobry "Kimkolwiek jesteś, bądź dobry". Tak miał mawiać jeden z najsłynniejszych prezydentów - Abraham Lincoln. Jego słowa są bardzo optymistyczne i dają nadzieję na to, że każdy może się zmienić jeśli tylko zapragnie, bo dobroć wyświadczana drugiemu człowiekowi wraca do adresata z co najmniej zdwojoną siłą. Doświadczają tego z pewnością słuchacze - wolontariusze z kompanii IV i VI kursu podstawowego, którzy odwiedzili Odział Dziecięcy Szpitala Specjalistycznego im. Stanisława Staszica w Pile. Policjanci, na czele z wykładowcą Zakładu Prawa podinsp. Zbigniewem Boguszem oraz opiekunem Samorządu Szkolnego Słuchaczy - podinsp. Wojciechem Thielem, zawieźli maskotki, kolorowani, kredki i książeczki. Funkcjonariusze odwiedzili Kimkolwiek jesteś, bądź dobry zarówno młodsze jak i starsze maluchy. W radosnej atmosferze, w ramach ogólnopolskiej akcji "Cała Polska czyta dzieciom" czytali maluchom bajki. Oprócz tego razem z milusińskimi rysowali, prowadzili interaktywne zabawy, kolorowali i śpiewali piosenki. Nie zabrakło też opowieści o pracy Policji. Jak zawsze wizyta funkcjonariuszy wywołała wiele radości, pozytywnego zamieszania i zaciekawienia wśród małych pacjentów i ich najbliższych.

Kimkolwiek jesteś, bądź dobry Kimkolwiek jesteś, bądź dobry Kimkolwiek jesteś, bądź dobry Kimkolwiek jesteś, bądź dobry
Kimkolwiek jesteś, bądź dobry Kimkolwiek jesteś, bądź dobry Kimkolwiek jesteś, bądź dobry Kimkolwiek jesteś, bądź dobry

autor: Anna Fons

(22.10.10)