Życie na gorąco - 2010 - Szkoła Policji w Pile

Życie na gorąco

Data publikacji 06.06.2011

W czasopiśmie tym znajdziemy relacje poświęcone życiu gwiazd filmowych, celebrytów i ludzi znanych ze srebrnego ekranu. Nie brakuje w nim także ciekawych reportaży ...

Życie na gorąco W czasopiśmie tym znajdziemy relacje poświęcone życiu gwiazd filmowych, celebrytów i ludzi znanych ze srebrnego ekranu. Nie brakuje w nim także ciekawych reportaży i historii zwykłych ludzi z pasją. Mowa o "Życiu na gorąco", jednym z tygodników dostępnych na polskim rynku wydawniczym. Wspominamy o tym dlatego, ponieważ niedawno właśnie w nim ukazał się artykuł poświęcony podkom. Markowi Makowskiemu - młodszemu wykładowcy Zakładu Kryminalnego Szkoły. Opowiada on o sobie, rodzinie i twórczości ? pisaniu bajek dla dzieci i opowiadań dla dorosłych. Kto nie zdążył przeczytać, nic straconego, tekst można zobaczyć po kliknięciu w link. Zachęcamy do lektury.

autor: Anna Fons

(08.10.10)