Taktyka i techniki przesłuchań - 2010 - Szkoła Policji w Pile

Taktyka i techniki przesłuchań

Data publikacji 03.06.2011

15 policjantek i policjantów służby kryminalnej z jednostek terenowych Policji zakończyło właśnie swój udział w kursie specjalistycznym, który skierowany był do policjantów służby ...

Taktyka i techniki przesłuchań 15 policjantek i policjantów służby kryminalnej z jednostek terenowych Policji zakończyło właśnie swój udział w kursie specjalistycznym, który skierowany był do policjantów służby kryminalnej i śledczej z zakresu taktyki i technik przesłuchań. W trakcie tego szkolenia, jego uczestnicy uzyskali wiedzę i umiejętności z zakresu planowania i przygotowywania przesłuchań, nawiązywania kontaktu z przesłuchiwanym, prowadzenia rozmów, sposobów wykrywania kłamstw i prowadzenia przesłuchań. Od 2005 r., w trakcie prawie 90 edycji tego typu szkoleń, przeszkoliliśmy ponad 1200 osób, w tym także funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Taktyka i techniki przesłuchań Taktyka i techniki przesłuchań

autor: Krzysztof Opaliński

(29.09.10)