II edycja KSIP - 2010 - Szkoła Policji w Pile

II edycja KSIP

Data publikacji 03.06.2011

Krajowy System Informacyjny Policji - w skrócie KSIP - jest podstawowym źródłem informacji, w którym gromadzone są dane o zdarzeniach, osobach fizycznych, rzeczach ...

II edycja KSIP Krajowy System Informacyjny Policji - w skrócie KSIP - jest podstawowym źródłem informacji, w którym gromadzone są dane o zdarzeniach, osobach fizycznych, rzeczach oraz osobach prawnych pozostających w zainteresowaniu Policji.
Właśnie dzisiaj doskonalenie zawodowe w zakresie zagadnień kryminalnych rozpoczęło 22 słuchaczy kursu specjalistycznego obsługi Krajowego Systemu Informacyjnego Policji oraz wykorzystania zasobów informacyjnych Krajowego Centrum Informacji Kryminalnych w zakresie zagadnień operacyjno-dochodzeniowych. Celem kursu jest przygotowanie policjanta do obsługi tegoż systemu pod kątem sprawdzeń i rejestracji, jak i wykorzystania zasobów informacyjnych systemów policyjnych i pozapolicyjnych oraz poczty elektronicznej do realizacji zadań służbowych w jednostkach terenowych Policji.

II edycja KSIP II edycja KSIP

autor: Krzysztof Opaliński

(29.09.10)