Nasi na Turnieju Par Patrolowych

Data publikacji 03.06.2011

W minionym tygodniu w Szkole Policji w Słupsku odbył się XVII Finał Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji ? Turniej Par Patrolowych ?Patrol Roku?.

Nasi na Turnieju Par Patrolowych W minionym tygodniu w Szkole Policji w Słupsku odbył się XVII Finał Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji ? Turniej Par Patrolowych ?Patrol Roku?. Wzorem lat ubiegłych, funkcje sędziów w poszczególnych konkurencjach pełnili również przedstawiciele naszej Szkoły:

? interwencje policyjne ? podinsp. Mirosław Panglisz
? techniki obezwładniania osób ? podkom. Piotr Sochacki
? pierwsza pomoc przedlekarska - podkom. Marcin Druszcz
Członkiem Zespołu Ekspertów był podinsp. Mariusz Macierzyński.

Podczas turnieju odbyła się także odprawa służbowa z naczelnikami wydziałów prewencji komend wojewódzkich i Stołecznej Policji oraz przedstawicielami szkół policyjnych, w której uczestniczył kierownik Zakładu Interwencji Policyjnych mł.insp. Sylwester Urbaniak

Wyniki turnieju znajdują się na stronie internetowej słupskiej Szkoły.

autor: Sylwester Urbaniak

(21.09.10)

Powrót na górę strony