Finis coronat opus

Data publikacji 03.06.2011

Dobiegła końca kolejna edycja warsztatów z zakresu tymczasowego zajęcia mienia ruchomego i zabezpieczenia majątkowego ...

Finis coronat opus Dobiegła końca kolejna edycja warsztatów z zakresu tymczasowego zajęcia mienia ruchomego i zabezpieczenia majątkowego. Ich uczestnikami było 16 przedstawicieli komend miejskich i powiatowych Policji. Program warsztatów obejmował m.in. kary i środki karne o charakterze majątkowym, cele i warunki tymczasowego zajęcia mienia ruchomego i zabezpieczenia majątkowego, sposoby ustalania składników majątku oraz możliwości ich zabezpieczania. W charakterze prelegentów wystąpili: przedstawiciel Wydziału Odzysku Mienia Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji oraz nauczyciele Zakładu Prawa i Zakładu Kryminalnego Szkoły.

Finis coronat opus Finis coronat opus

autor: Krzysztof Opaliński

(10.09.10)

Powrót na górę strony