Koniec języka za przewodnika

Data publikacji 03.06.2011

Są jeszcze bardzo młodzi, ale doskonale zdają sobie sprawę, że nauka języków w przyszłości zaprocentuje. Wiadomo przecież, że człowiek rodzi się na nowo, wraz z nabyciem ...

Koniec języka za przewodnika Są jeszcze bardzo młodzi, ale doskonale zdają sobie sprawę, że nauka języków w przyszłości zaprocentuje. Wiadomo przecież, że człowiek rodzi się na nowo, wraz z nabyciem umiejętności posługiwania się kolejnym językiem. Dlatego z chęcią i zapałem uczestniczą w półkoloniach, na których poznają nowe słówka i zawiłości języka angielskiego. Tymi ciekawymi świata osobami są uczniowie ? koloniści ze szkoły językowej Leader School w Pile, którzy przyszli do nas z wizytą.
Goście z zainteresowaniem wysłuchali opowieści o historii Szkoły i jej budynku. Mieli także okazję zapoznać się z praktycznymi aspektami pracy Policji. Dowiedzieli się sporo o daktyloskopii i walizce kryminalistycznej, którą do tej pory znali tylko z filmów. Koloniści zwiedzili także galerię i aulę z zabytkowymi witrażami oraz bibliotekę, w której prezentowana jest wystawa maskotek policyjnych. Na strzelnicy natomiast zapoznali się z wiedzą dotyczącą jednostek broni używanych przez polską Policję.

Koniec języka za przewodnika Koniec języka za przewodnika Koniec języka za przewodnika Koniec języka za przewodnika

autor: Anna Fons

(27.08.10)
Powrót na górę strony