Policjant wśród strażaków - 2010 - Szkoła Policji w Pile

Policjant wśród strażaków

Data publikacji 03.06.2011

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pile była gospodarzem Mistrzostw Wielkopolski Strażaków Płetwonurków PSP i OSP, które odbyły się w miniony piątek.

Policjant wśród strażaków Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pile była gospodarzem Mistrzostw Wielkopolski Strażaków Płetwonurków PSP i OSP, które odbyły się w miniony piątek. Nad jezioro Płotki zjechało 30 strażaków płetwonurków, którzy rywalizowali w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej (10 drużyn). Obsługę sędziowską zawodów stanowili druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne w Pile, a wśród nich podinsp. Wiesław Leszczyszyn, starszy wykładowca Zakładu Interwencji Policyjnych, który pełnił funkcję sędziego startowego. Gospodarze okazali się tym razem mało gościnni, wygrywając konkurencję drużynową zarówno w kategorii PSP, jak i OSP. Indywidualnie najlepszym zawodnikiem PSP okazał się reprezentant KP PSP z Kościana Wojciech Kazimierczak, w kategorii OSP zwyciężył Karol Subdarzewski z OSP RW w Pile. Wśród gości obserwujących zawody był m.in. Zastępca Komendanta Szkoły insp. Witold St. Majchrowicz.

Policjant wśród strażaków Policjant wśród strażaków Policjant wśród strażaków Policjant wśród strażaków

autor: Sylwester Urbaniak

(23.08.10)