W pełnym słońcu

Data publikacji 03.06.2011

Prognozy są nieubłagane. Synoptycy jednogłośnie zapowiadają powrót upałów. No, cóż będzie za czym tęsknić zimą, gdy temperatura z plus 30 stopni Celsjusza spadnie poniżej zera.

W pełnym słońcu Prognozy są nieubłagane. Synoptycy jednogłośnie zapowiadają powrót upałów. No, cóż będzie za czym tęsknić zimą, gdy temperatura z plus 30 stopni Celsjusza spadnie poniżej zera. Najbardziej z upalnego lata cieszą się najmłodsi. Potwierdziły to dzieci i młodzież przebywające na półkoloniach w parafii pw. Świętej Rodziny w Pile, które dziś odwiedziły Szkołę.

W pełnym słońcuPodczas wycieczki dzieci obejrzały szkolną bibliotekę i czytelnię z wystawą maskotek policyjnych. W galerii sztuki ?Akwarium? z zainteresowaniem obejrzały prace pani Anny Rajcy. W sali dydaktycznej poświęconej daktyloskopii zapoznały się z różnymi rodzajami śladów, które można spotkać na miejscu zdarzenia, a w sali do nauki pierwszej pomocy przedmedycznej goście obejrzeli specjalistyczny sprzęt i wysłuchali krótkiego wykładu. Dzieci zobaczyłyby również aulę z zabytkowymi witrażami i pomieszczenia oględzinowe, poznały historię Szkoły, jej budynku oraz zapoznały się ze specyfiką pracy policjanta.

W pełnym słońcu W pełnym słońcu W pełnym słońcu W pełnym słońcu
W pełnym słońcu W pełnym słońcu W pełnym słońcu W pełnym słońcu

autor: Anna Fons

(22.07.10)
Powrót na górę strony