O strzelecki laur

Data publikacji 03.06.2011

Członkowie Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych oraz zaproszeni goście zmagali się w III Ogólnopolskich Zawodach Strzeleckich o Puchar Prezesa ...

O strzelecki laur Członkowie Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych oraz zaproszeni goście zmagali się w III Ogólnopolskich Zawodach Strzeleckich o Puchar Prezesa Zarządu Głównego SEiRP. W tym roku wyjątkową okazją, która znalazła odzwierciedlenie w nazwie aktualnej edycji zawodów, O strzelecki laur były obchody XX-lecia Stowarzyszenia. Sobotnie zawody w klasyfikacji drużynowej zakończyły się zwycięstwem drużyny Zarządu Okręgowego SEiRP w Słupsku. Kolejne miejsca na podium zajęły drużyny Koła nr 2 SEiRP w Pile (przy KPP w Pile) oraz Koła nr 1 SEiRP w Pile (przy Szkole Policji).

O strzelecki laur W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył Jerzy Przewięda (Koło nr 2 SEiRP w Pile), drugie miejsce zajął Mieczysław Derdziński (ZO SEiRP w Słupsku), zaś trzecie Włodzimierz Jankowski, (ZO SEiRP w Słupsku).

autor: Artur Godlewski

(19.07.10)
Powrót na górę strony