Nasze 20-lecie

Data publikacji 02.06.2011

Rok 2010 to rok jubileuszowy 20-lecia działalności Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów. Centralne uroczystości jubileuszowe odbyły się ...

Nasze 20-lecie Rok 2010 to rok jubileuszowy 20-lecia działalności Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów. Centralne uroczystości jubileuszowe odbyły się w Krakowie w dniu 10 maja z uroczystą galą w teatrze im. Juliusza Słowackiego. Nasze 20-lecie Zarząd Szkolny NSZZ policjantów na tych uroczystościach reprezentował przewodniczący Związku podinsp. Wojciech Franczak. Dziś natomiast jubileusz 20-lecia obchodziliśmy w Szkole.

W obecności przewodniczącego Zarządu Wielkopolskiego NSZZ Policjantów podinsp Andrzeja Szarego, kierownictwa Szkoły oraz zaproszonych gości, wręczono wieloletnim członkom Związku medale i odznaki honorowe.

Nasze 20-lecie Uroczystości towarzyszył występ zespołu muzycznego składający się z uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile. Na zakończenie zaproszono wszystkich do szkolnej galerii sztuki do obejrzenia wyjątkowej wystawy fotograficznej autorstwa Aleksandra Załęckiego, upamiętniającej 70. rocznicę zbrodni katyńskiej.

Nasze 20-lecie Nasze 20-lecie Nasze 20-lecie Nasze 20-lecie
Nasze 20-lecie Nasze 20-lecie Nasze 20-lecie Nasze 20-lecie
  Nasze 20-lecie Nasze 20-lecie  

autor: Wojciech Thiel

(28.05.10)

Powrót na górę strony