Jubilaci z wizytą

Data publikacji 02.06.2011

Przed kilkoma dniami ich szkoła obchodziła ćwierćwiecze. Nie zabrakło uroczystej gali, kwiatów i gratulacji. Wszyscy zgodnie mówili o wspaniałej atmosferze nauki, dobrych ...

Jubilaci z wizytą Przed kilkoma dniami ich szkoła obchodziła ćwierćwiecze. Nie zabrakło uroczystej gali, kwiatów i gratulacji. Wszyscy zgodnie mówili o wspaniałej atmosferze nauki, dobrych kolegach i koleżankach ze szkolnej ławy. Mowa tu o Zespole Szkół nr 3 im. Lotników Polskich w Pile, z którego uczniowie klasy II gimnazjum odwiedzili naszą Szkołę.

Jubilaci z wizytą Podczas wizyty młodzież obejrzała galerię sztuki oraz szkolną aulę z zabytkowymi witrażami. Ich ciekawość wzbudziła wizyta w pomieszczeniach oględzinowych oraz w salach tematycznych. Goście poznali także wiele ciekawostek dotyczących Szkoły i jej budynku. Zwiedzili jego zakamarki, m.in. szkolną strzelnice, na której zapoznali się z jednostkami broni wykorzystywanymi przez Policję. W sali ?narkotykowej?, młodzież wysłuchała również ciekawej pogadanki wygłoszonej przez starszych wykładowców Wydziału Metodyki i Organizacji Szkolenia: podinsp. Roberta Hampelskiego oraz podinsp. Wojciecha Thiela. Policjanci opowiedzieli młodzieży na temat zagrożeń wynikających z patologii społecznych, jakimi są zjawiska narkomanii, alkoholizmu i cyberprzemocy.

Jubilaci z wizytą Jubilaci z wizytą Jubilaci z wizytą Jubilaci z wizytą

autor: Anna Fons

(28.05.10)

Powrót na górę strony