W walce z korupcją

Data publikacji 02.06.2011

Ostatnie pięć dni było dla uczestników biorących udział w warsztatach w zakresie zwalczania korupcji czasem poszerzania wiedzy z zakresu przepisów karnych sankcjonujących ...

W walce z korupcją Ostatnie pięć dni było dla uczestników biorących udział w warsztatach w zakresie zwalczania korupcji czasem poszerzania wiedzy z zakresu przepisów karnych sankcjonujących przestępczość korupcyjną, obszarów i metod działania sprawców, a także sposobów prowadzenia czynności wykrywczych i zapobiegania temu negatywnemu zjawisku przez Policję i inne podmioty zaangażowane w jej zwalczanie.

W walce z korupcją W realizację warsztatów, poza wykładowcami Zakładu Kryminalnego i Zakładu Prawa SP w Pile, włączyli się policjanci z jednostek terenowych, tj. Wydziału dw. z Korupcją Biura Kryminalnego KGP oraz Wydziału dw. z Korupcją KWP we Wrocławiu, którzy podzielili się z uczestnikami swoim doświadczeniem.

W kolejnych miesiącach tego roku (czerwcu, wrześniu i październiku) planowane są następne edycje warsztatów poświęcone tej tematyce.

autor: Waldemar Szilke

(21.05.10)

Powrót na górę strony