Wizytówki w bibliotece

Data publikacji 02.06.2011

Specjaliści od poligrafii nazywają je drukami akcydensowymi. Pozostali są pewni, że to właśnie one ułatwiają nam życie, zwłaszcza podczas uroczystych przyjęć, spotkań towarzyskich.

Wizytówki w bibliotece Specjaliści od poligrafii nazywają je drukami akcydensowymi. Pozostali są pewni, że to właśnie one ułatwiają nam życie, zwłaszcza podczas uroczystych przyjęć, spotkań towarzyskich. Każdy z nas może mieć taką, jaką sobie zaprojektuje. To one świadczą o powadze urzędu, dostojności lub swoistym poczuciu humoru wręczających je osób. Dzięki nim łatwiej nawiązać kontakt, przedstawić się i zaprezentować. To wszystko dzięki wizytówkom. "Wizytówki" to także tytuł najnowszej wystawy, którą otwarto w szkolnej bibliotece. Na wernisażu wystawy gościli kierownictwo i kadra Szkoły, przedstawiciele Starostwa Pilskiego, media oraz zaproszeni goście.

Wizytówki w bibliotece Prezentowana wystawa jest pierwszą powstałego niedawno Związku Plastyków Artystów Rzeczypospolitej Polskiej. Na wystawie 15 artystów z oddziału pilskiego i czarnkowsko - chodzieskiego Związku zaprezentowało swoje wizytówki - prace malarskie, graficzne, witrażowe, ikonograficzne. Wystawa będzie czynna do 21 maja.

Wizytówki w bibliotece Związek Plastyków Artystów Rzeczypospolitej Polskiej powstał 27 lutego 2010 r. z inicjatywy znanego artysty Wacława Kubskiego, który obecnie pełni w nim rolę prezesa. Związek zrzesza 76 artystów w oddziałach: pilskim, czarnkowsko- chodzieskim, krakowskim, chełmskim, śląskim i mazowieckim. Na obecnej wystawie swoje prace prezentują: Andrzej Binkowski, Danuta Dagry Grabowska, Zenon Grześkowiak, Zdzisława Kajzerska, Krystyna Kmieciak, Wacław Kubski, Anna Linartas-Kita, Maria Klingmann, Piotr Pawlicki, Piotr Skiba, Kazimierz Słodowy, Tadeusz Szweda, Krystyna Szczepkowska, Iwona Widawska, Anastazy Wiśniewski.

Wizytówki w bibliotece Wizytówki w bibliotece Wizytówki w bibliotece Wizytówki w bibliotece

autor: Anna Fons

(10.05.10)

Powrót na górę strony