Pożegnanie ze służbą

Data publikacji 02.06.2011

Po wielu latach służby Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, Zastępca Komendanta nadkom. Roman Gryczka, kierownicy komórek organizacyjnych ...

Pożegnanie ze służbą Po wielu latach służby Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki, Zastępca Komendanta nadkom. Roman Gryczka, kierownicy komórek organizacyjnych Szkoły pożegnali odchodzących na emeryturę policjantów: mł. insp. Zdzisława Wolnego ? naczelnika Wydziału Zaopatrzenia oraz nadkom. Donata Budzyń ? dowódcę kompanii Wydziału Organizacji Szkolenia i Dowodzenia.

Pożegnanie ze służbą Dziękując funkcjonariuszom za wieloletnią nienaganną służbę w Policji, za każdy dzień spędzony w mundurze, Komendant Szkoły życzył im, aby kolejny etap ich życiowej drogi przebiegał w serdecznej atmosferze w otoczeniu życzliwych ludzi. Aby spełniły się wszystkie plany i nadzieje, a wspomnienia związane z naszą Szkołą należały do najcieplejszych i najmilszych.

Pożegnanie ze służbą Pożegnanie ze służbą Pożegnanie ze służbą Pożegnanie ze służbą

autor: Piotr Ryżek

(04.05.10)

Powrót na górę strony