Kwiecień 2010 II edycja

Data publikacji 02.06.2011

W dniach 19-23 kwietnia w Szkole odbyła się II edycja warsztatów szkoleniowych w zakresie zwalczania korupcji. Podobnie jak w pierwszej edycji ...

Kwiecień 2010 II edycja W dniach 19-23 kwietnia w Szkole odbyła się II edycja warsztatów szkoleniowych w zakresie zwalczania korupcji. Podobnie jak w pierwszej edycji w grudniu 2009 r. w warsztatach uczestniczyło 19  funkcjonariuszy reprezentujących wszystkie komendy wojewódzkie i komendę Stołeczną. Przez 5 dni uczestnicy warsztatów poznawali i poszerzali swoją wiedzę z zakresu przestępczości korupcyjnej, metod i obszarów działania sprawców, a także prowadzenia czynności wykrywczych i zapobiegania temu negatywnemu zjawisku.

W realizacji warsztatów poza wykładowcami Zakładu Kryminalnego i Zakładu Prawa brali udział policjanci jednostek terenowych tj. Wydziału dw. z Korupcją Biura Kryminalnego KGP oraz Wydziału dw. z Korupcją KWP w Szczecinie, którzy dzielili się z uczestnikami warsztatów swoimi doświadczeniami. W miesiącach maju i czerwcu są planowane kolejne edycje warsztatów w zakresie zwalczania korupcji.

(23.04.10)

Powrót na górę strony