Podzielić się wiedzą

Data publikacji 01.06.2011

W ramach wykładów w Polskim Towarzystwie Kryminalistycznym Szkoła Policji w Pile podzieliła się swoją wiedzą i eksperymentalnym ...

Podzielić się wiedzą W ramach wykładów w Polskim Towarzystwie Kryminalistycznym Szkoła Policji w Pile podzieliła się swoją wiedzą i eksperymentalnym rozpoznaniem możliwości wykorzystania systemów skanowania 3D w ramach czynności oględzinowych na miejscu zdarzenia i ich dokumentowania.

Wykładowca Zakładu Kryminalistyki nadkom. Leszek Koźmiński i przedstawiciel Leica Geosystems Waldemar Kubisz zaprezentowali wyniki wspólnych doświadczeń i eksperymentów z wykorzystaniem skanerów 3D na miejscu symulowanych zdarzeń ? wypadku drogowego, zabójstwa i wybuchu.

Podzielić się wiedzą Odbiorcy wykładu, reprezentujący szerokie grono instytucji ? Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Instytut Ekspertyz Sądowych w Krakowie, Centralne Laboratorium Kryminalistyczne KGP, Podzielić się wiedząCentrum Szkolenia Policji w Legionowie, Biuro Ruchu Drogowego KGP, Laboratoria Kryminalistyczne KWP w Katowicach i Radomiu, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu w Toruniu i Łodzi, Wydział Techniki Kryminalistycznej KMP w Bydgoszczy i prokuratur rejonowych z okolic Warszawy ? wykazali duże zainteresowanie i gorąco dyskutowali na temat możliwości wykorzystania tych nowoczesnych urządzeń na miejscach oględzin zdarzeń.

(23.03.10)

Powrót na górę strony