Bezpieczeństwo w oczach młodzieży

Data publikacji 01.06.2011

?Bądź bezpieczny w ruchu drogowym? - te słowa stały się mottem wystawy pokonkursowej, którą otwarto dziś w szkolnej galerii sztuki ?Akwarium?.

Bezpieczeństwo w oczach młodzieży ?Bądź bezpieczny w ruchu drogowym? - te słowa stały się mottem wystawy pokonkursowej, którą otwarto dziś w szkolnej galerii sztuki ?Akwarium?. Jest to już kolejna ekspozycja o charakterze profilaktycznym, której autorami są uczniowie klas drugich o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile oraz podopieczni Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Pile.

Bezpieczeństwo w oczach młodzieży Zanim młodzież przystąpiła do konkursu, uczestniczyła w zajęciach prowadzonych przez wykładowców naszej Szkoły, których głównym celem było kształtowanie u młodych ludzi prawidłowych zachowań w ruchu drogowym, m.in. przestrzeganie ograniczenia prędkości, stosowanie pasów bezpieczeństwa, trzeźwość uczestników ruchu drogowego.

Jury nagrodziło następujące prace:

  • I miejsce ? Agnieszka Czerkowska (z klasy II b)
  • II miejsce ? Bartek Rutkowski (z klasy II a)
  • III miejsce ? Natalia Kuszewska (z klasy II a)

Wyróżnienia przyznano:

  • Agacie Grzech (z klasy II a)
  • Patrycji Welc (z klasy II d)
  • Kseni Kubiak (z klasy II c)

Laureatom, oprócz gratulacji, zostały wręczone dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców przy ZSP nr 2. Wyróżnieni z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej otrzymali dyplomy i słodycze ufundowane przez Samorząd Szkolny Słuchaczy Szkoły. Uroczystą galę uświetnił występ zespołu muzycznego z ZSP nr 2 pod kierunkiem Mariusza Wesołowskiego.

Bezpieczeństwo w oczach młodzieży Bezpieczeństwo w oczach młodzieży Bezpieczeństwo w oczach młodzieży Bezpieczeństwo w oczach młodzieży
Bezpieczeństwo w oczach młodzieży Bezpieczeństwo w oczach młodzieży Bezpieczeństwo w oczach młodzieży Bezpieczeństwo w oczach młodzieży
Bezpieczeństwo w oczach młodzieży Bezpieczeństwo w oczach młodzieży Bezpieczeństwo w oczach młodzieży Bezpieczeństwo w oczach młodzieży

(16.03.10)

Powrót na górę strony