Spotkanie ze Świętym Mikołajem - 2019 - Szkoła Policji w Pile

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Święty Mikołaj ma swoje sposoby, by dotrzeć do wszystkich grzecznych dzieci! Przekonały się o tym pociechy policjantów i pracowników naszej Szkoły.

Ciężko sobie wyobrazić, że jednej nocy, jeden człowiek potrafi dostarczyć prezenty wszystkim dzieciom na całej ziemi. Dlatego też postanowiliśmy nieco ułatwić to zadanie i zaprosiliśmy Świętego Mikołaja już 5 grudnia. Aby umilić czas oczekiwania na wyjątkowego gościa, Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów w Szkole Policji w Pile zorganizował szereg wspaniałych gier i zabaw. Do dyspozycji dzieci był kącik plastyczny oraz układanka przestrzenna bamp. Pomocnicy Mikołaja przeprowadzili konkursy, animacje przy chuście i tunelu, malowali twarze, a najodważniejszych – zamykali w bańce mydlanej.

Okazało się, że warto było być grzecznym przez cały rok! Święty Mikołaj przyleciał na magicznych saniach, ciągniętych przez latające renifery i obdarował wszystkich słodkim upominkiem.

 

WP/ Magdalena Pałys

 • Spotkanie ze Świętym Mikołajem
 • Spotkanie ze Świętym Mikołajem
 • Spotkanie ze Świętym Mikołajem
 • Spotkanie ze Świętym Mikołajem
 • Spotkanie ze Świętym Mikołajem
 • Spotkanie ze Świętym Mikołajem
 • Spotkanie ze Świętym Mikołajem
 • Spotkanie ze Świętym Mikołajem
 • Spotkanie ze Świętym Mikołajem
 • Spotkanie ze Świętym Mikołajem
 • Spotkanie ze Świętym Mikołajem
 • Spotkanie ze Świętym Mikołajem