Rozpoczęcie X Seminarium Prawniczego

Rozpoczęło się wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło w murach Szkoły znamienitych gości zajmujących się problematyką postępowań dyscyplinarnych w służbach mundurowych.

Pani Komendant Szkoły, insp. Beata Różniak – Krzeszewska dokonała uroczystego otwarcia 10. edycji Seminarium Prawniczego oraz przywitała wszystkich uczestników spotkania. Przekazała uznanie dla osób, które biorą na siebie ciężar prowadzenia postępowań dyscyplinarnych oraz wykazała nadzieję na owocny przebieg tegorocznego spotkania.

Ponieważ Seminarium Prawnicze obchodzi w tym roku swój 10. jubileusz, nie obyło się bez przestawienia jego genezy, przebiegu oraz niecodziennego charakteru – połączenia teorii z praktycznymi aspektami.

Pierwszy dzień przeznaczony został na referaty wygłaszane przez znakomitych przedstawicieli świata nauki i praktyki. Jest to czas będący próbą m.in. odpowiedzi na pytanie, czy postępowania dyscyplinarne są autonomiczne, czy też niezależność jest i w jakim zakresie naruszana.

 

WP/ Magdalena Pałys

 

  • Seminarium Prawnicze
  • Seminarium Prawnicze
  • Seminarium Prawnicze
  • Seminarium Prawnicze
  • Seminarium Prawnicze
  • Seminarium Prawnicze
Powrót na górę strony