Zakończenie kursu specjalistycznego

Szkoła Policji w Pile, jako jedyna w Polsce prowadzi kurs specjalistyczny z zakresu nadzoru nad czynnościami procesowymi wykonywanymi przez Policję. W ostatni piątek miesiąca zakończyliśmy kolejną edycję tego szkolenia.

Zajęcia prowadzone na kursie specjalistycznym z zakresu nadzoru nad czynnościami procesowymi wykonywanymi przez Policję miały na celu przygotowanie policjantów do wykonywania zadań związanych z kierowaniem i sprawowaniem nadzoru nad funkcjonariuszami i pracownikami komórki organizacyjnej realizującej zadania z zakresu prowadzenia postępowania przygotowawczego. Szkolenie przeprowadzone przez wykładowców Szkoły Policji w Pile, uzupełnione zostały wykładami nauczyciela stowarzyszonego kom. Tomasza Chichłowskiego, Zastępcę Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego KWP w Gorzowie Wielkopolskim.

 

WP/ Magdalena Pałys

  • Zakończenie kursu specjalistycznego
  • Zakończenie kursu specjalistycznego
  • Zakończenie kursu specjalistycznego
  • Zakończenie kursu specjalistycznego
  • Zakończenie kursu specjalistycznego
  • Zakończenie kursu specjalistycznego
Powrót na górę strony