75 procent Polaków dobrze ocenia działanie Policji!

Z tegorocznych badań CBOS wynika, że aż 75 procent ankietowanych dobrze ocenia działania Policji. Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzono!

Wyniki badań opinii dorosłych Polaków na temat działalności parlamentu, prezydenta, mediów oraz innych instytucji, na których koncentruje się uwaga opinii publicznych, pokazują, że trzy czwarte ankietowanych dobrze ocenia naszą pracę. Notowania Policji są jednym z najlepszych z dotychczas zarejestrowanych, choć warto wspomnieć, że tak wysoką ocenę utrzymaliśmy na poziomie z marca zeszłego roku (74%).

„Bardzo dziękujemy Państwu za zaufanie jakim nas obdarzyliście. Wysoka ocena działalności Policji jest dla nas najlepszą formą podziękowań za codzienny trud służby, poświęcenie i pracę policjantów oraz pracowników Polskiej Policji” - powiedział Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

 

WP/ Magdalena Pałys

Powrót na górę strony