UWAGA !!! Utrudnienia w ruchu. - 2019 - Szkoła Policji w Pile

UWAGA !!! Utrudnienia w ruchu.

Szanowni Państwo, w związku z przygotowaniami do organizacji uroczystych obchodów 100. rocznicy powstania Policji Państwowej i towarzyszących tym obchodom przedsięwzięciom (miasteczko policyjne), w dniu 3 sierpnia zostaną wprowadzone ograniczenia w ruchu drogowym. Część z przylegających do placu Staszica ulic zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów.

Mając powyższe na uwadze, uprzejmie prosimy o nieparkowanie pojazdów na parkingach przy Placu Staszica. Utrudnienia wystąpią  od północy w dniu 3 sierpnia 2019 r. (sobota) aż do chwili usunięcia ograniczeń w ruchu drogowym.

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Jednocześnie zapraszamy Państwa do udziału w rocznicowych obchodach, podczas których stoiska promocyjne wystawią przedstawiciele Komedy Głównej Policji, komend wojewódzkich Policji z całej Polski i pilskiej Szkoły Policji, prezentując wysokiej jakości sprzęt, a w ramach programu przewidywane są: pokaz technik samoobrony, pokaz musztry policyjnej, tresura psów policyjnych, pokaz koni służbowy w akcji, a także manewry kontrterrorystów z użyciem śmigłowca.

SP/Sebastian Wegner