Nowe nadzieje, nowe szanse - 2008 - Szkoła Policji w Pile

Nowe nadzieje, nowe szanse

Data publikacji 14.06.2011

Zbliżający się Nowy Rok to doskonała okazja do podsumowań. Najczęściej w tym miejscu pojawiają się informacje o szkoleniu, słuchaczach i dydaktyce.

Nowe nadzieje, nowe szanse Zbliżający się Nowy Rok to doskonała okazja do podsumowań. Najczęściej w tym miejscu pojawiają się informacje o szkoleniu, słuchaczach i dydaktyce. Dzisiaj z innej perspektywy bilansujemy rok, zwracając zwłaszcza uwagę na przedsięwzięcia logistyczne, które zamykamy w tych dniach. Proces nauczania nie jest możliwy bez otoczki gwarantującej jego niezakłócony przebieg. Tuż przed świętami trafiło do Szkoły nowe wyposażenie do pracowni ratownictwa medycznego. Nie mniejsze wrażenie robią nabytki informatyczne, na które złożyły się tablice multimedialne, 64 stacje robocze umożliwiających dostęp do policyjnych systemów informatycznych na wyposażenie pracowni informatycznych oraz 96 komputerów umożliwiających dostęp do logistycznego Systemu Wspomagania Obsługi Policji. W znacznym stopniu przeobrażeniu uległo wnętrze Szkoły. Nowe nadzieje, nowe szanse Najistotniejsze zmiany to adaptacja nie użytkowanych do tej pory części budynku (poddasze) na pomieszczenia Wydziału Metodyki i Organizacji Szkolenia, generalny remont krytej strzelnicy oraz instalacja nowoczesnej windy w miejscu, w którym funkcjonowała w okresie międzywojennym.

Niedługo oczekujemy także finału poważnego remontu kuchni i stołówki, który rozpoczął się w sierpniu bieżącego roku. Można wręcz stwierdzić, że powstaje zupełnie nowe zaplecze żywnościowe.

Wszystkie te zmiany pozwolą na podniesienie jakości szkolenia oraz komfortu słuchaczy w nim uczestniczących.

Nowe nadzieje, nowe szanse Nowe nadzieje, nowe szanse Nowe nadzieje, nowe szanse Nowe nadzieje, nowe szanse
Nowe nadzieje, nowe szanse Nowe nadzieje, nowe szanse Nowe nadzieje, nowe szanse Nowe nadzieje, nowe szanse
Nowe nadzieje, nowe szanse Nowe nadzieje, nowe szanse Nowe nadzieje, nowe szanse Nowe nadzieje, nowe szanse

(30.12.08)