Najlepiej widzi się sercem... - 2008 - Szkoła Policji w Pile

Najlepiej widzi się sercem...

Data publikacji 14.06.2011

Słuchacze i kadra od początku roku oddali honorowo już 231 litrów krwi. Policjanci dzielą się nie tylko tym, co najcenniejsze - własną krwią...

Najlepiej widzi się sercem... Słuchacze i kadra od początku roku oddali honorowo już 231 litrów krwi. Policjanci dzielą się nie tylko tym, co najcenniejsze - własną krwią, ale po ostatniej wizycie w stacji krwiodawstwa słuchacze postanowili, z inicjatywy samorządu szkolnego, przekazać otrzymane czekolady dzieciom leżącym w pilskim szpitalu. Najlepiej widzi się sercem... Gest ten sprawił, że na twarzach wielu dzieci zagościł uśmiech. Miło jest poczuć, że oprócz oddania części siebie, można jeszcze dać coś od siebie, zwłaszcza, że grudzień to okres pełen magii i świątecznego nastroju. Nie trzeba mieć otwartych oczu, należy bardziej otworzyć serce i patrzeć nim, a świat stanie się lepszy.

Najlepiej widzi się sercem... Najlepiej widzi się sercem... Najlepiej widzi się sercem... Najlepiej widzi się sercem...

(17.12.08)