SP w Pile vs. ZSP nr 2 w Pile

Data publikacji 14.06.2011

W dniu 28 marca br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSP nr 2. Udział w zawodach wzięły reprezentacje słuchaczek...

W dniu 28 marca br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSP nr 2. Udział w zawodach wzięły reprezentacje słuchaczek oraz słuchaczy Szkoły Policji w Pile.

siatkowka

Drużyna policjantek prowadzonych przez sierż. Mateusza Pałysa uległa po zaciętej walce (wynik nie oddaje dramaturgii spotkania) drużynie dziewcząt z ZSP nr 2 w stosunku 0:3, natomiast reprezentacja policjantów pod opieką nadkom. Andrzeja Harendy pewnie wygrała z drużyną męską reprezentującą ZSP nr 2 w stosunku 3:0.

siatkowka siatkowka siatkowka siatkowka
siatkowka siatkowka siatkowka siatkowka
siatkowka siatkowka siatkówka siatkowka

(01.04.08)

Powrót na górę strony