Szkolna drużyna piłkarska nie zwalnia tempa

Data publikacji 14.06.2011

Właśnie zakończył się trzeci sezon występów reprezentacji Szkoły Policji w Pile w rozgrywkach Pilskiej Ligi Piątek Piłkarskich, które w obecnym sezonie toczyły się pod honorowym patronatem...

futbol Właśnie zakończył się trzeci sezon występów reprezentacji Szkoły Policji w Pile w rozgrywkach Pilskiej Ligi Piątek Piłkarskich, które w obecnym sezonie toczyły się pod honorowym patronatem starosty powiatu pilskiego, Tomasza Bugajskiego oraz prezydenta miasta Piły, Zbigniewa Kosmatki. Rywalizacja toczyła się w czterech grupach: lidze mistrzów, I lidze, lidze amatorów oraz w grupie TOP 30. Po ogromnym sukcesie w sezonie 2005/2006 (pierwsze miejsce) i dość słabym występie w roku ubiegłym, przyszedł czas na kolejny laur. Nasza drużyna uplasowała się na czwartym miejscu ligi amatorów,nieznacznie tylko ustępując o wiele młodszym (pod względem średniej wieku reprezentantów) drużynom. Naszych barw dzielnie bronili wspomagani od czasu do czasu słuchaczami wykładowcy:

  • podinsp. Wojciech Franczak
  • podinsp. Wojciech Thiel
  • nadkom. Jacek Słoński
  • podkom. Piotr Sochacki
  • asp. Ryszard Rudnicki
  • asp. Tomasz Rekusz
  • sierż. Mateusz Pałys

futbol W kategorii drużyn ze średnią wieku powyżej 30. roku życia, zajęliśmy zaszczytne 2. miejsce, walcząc dzielnie do końca o miejsce pierwsze ? zabrakło niewiele. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego pełni nadziei przystąpimy do kolejnego sezonu, który zaczyna się już w październiku.


(03.04.08)

Powrót na górę strony