Po to istnieje kobieta ...

Data publikacji 14.06.2011

kolejny w naszej Szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Kobiet. Tym razem hasłem przyświecającym imprezie stały się słowa Karla Krausa: ...

Po to istnieje kobieta ... Już po raz kolejny w naszej Szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Kobiet. Tym razem hasłem przyświecającym imprezie stały się słowa Karla Krausa: ?Po to istnieje kobieta, aby mężczyzna był dzięki niej mądry?.

Po to istnieje kobieta ... Podczas spotkania, Komendanci Szkoły złożyli życzenia wszystkim obecnym Paniom - Policjantkom, Pracownicom i Słuchaczkom. Specjalnie dla nich wystąpił szkolny zespół muzyczny AWANS, wspierany przez młodszego wykładowcę Zakładu Prewencji, kom. Tomasza Ratajczka. Warto dodać, że zespół powiększył się od czasu ostatniego koncertu, do zacnego grona muzyków dołączyli słuchacze kompanii 6 - post. Mateusz Manaj z KMP we Wrocławiu, który na perkusji gra od 15. roku życia oraz kolejna (już trzecia!) wokalistka, post. Anna Fercho (KWP we Wrocławiu), która śpiewa od 4 lat.

Po to istnieje kobieta ... Po to istnieje kobieta ... Po to istnieje kobieta ... Po to istnieje kobieta ...
Po to istnieje kobieta ... Po to istnieje kobieta ... Po to istnieje kobieta ... Po to istnieje kobieta ...

(07.03.08)

Powrót na górę strony