AWANS reaktywacja - będzie ostro!

Data publikacji 15.06.2011

Na początku z pewną nieśmiałością, ale później z coraz większą odwagą i swobodą powstają nowe dźwięki, akordy i takty. Szkolny zespól AWANS znów gra, a właściwie ?zgrywa się?, aby przedstawić ...

AWANS reaktywacja - będzie ostro! Na początku z pewną nieśmiałością, ale później z coraz większą odwagą i swobodą powstają nowe dźwięki, akordy i takty. Szkolny zespól AWANS znów gra, a właściwie ?zgrywa się?, aby przedstawić nam nowe show. Tym razem w jego składzie zobaczymy i usłyszymy słuchaczy kompanii 3 i 5. AWANS reaktywacja - będzie ostro! To utalentowani młodzi ludzie z niezwykłą pasją - śpiew: post. Anna Kulas oraz post. Katarzyna Hawryluk (obie KMP w Opolu), instrumenty klawiszowe ? post. Maciej Góralski (KPP w Lipsku) i post. Karol Hreczuk (KMP w Gorzowie Wielkopolskim) oraz post. Tomasz Sobczak (KMP w Radomiu), który gra również na gitarze i akordeonie, a st. post. Jarosław Ochęcki (KPP w Pabianicach) to prawdziwy gitarowy wirtuoz. Do tego wszystkiego utalentowany perkusista sierż. Maciej Lange (KWP z siedzibą w Radomiu).

AWANS reaktywacja - będzie ostro! W tak znamienitym składzie po prostu musi się udać, zwłaszcza, że muzycy często wymieniają się swoimi zespołowymi rolami, śpiewają i grają na zmianę na poszczególnych instrumentach. Świadczy to z pewnością o ich wyjątkowych możliwościach, talencie i znakomitym przygotowaniu muzycznym.

Tak więc mówiąc słowami Jurka Owsiaka ?Oj będzie się działo, będzie się działo?. Już wkrótce.

AWANS reaktywacja - będzie ostro! AWANS reaktywacja - będzie ostro! AWANS reaktywacja - będzie ostro! AWANS reaktywacja - będzie ostro!

(01.02.08)

Powrót na górę strony