Coś się kończy, coś zaczyna

Data publikacji 15.06.2011

Działalność szkoleniowa w Policji trwa nieustannie. Jednak ocena dokonań wymaga przyjęcia pewnych ram czasowych, które pozwalają spojrzeć krytycznym okiem na osiągnięty dorobek.

Coś się kończy, coś zaczyna Działalność szkoleniowa w Policji trwa nieustannie. Jednak ocena dokonań wymaga przyjęcia pewnych ram czasowych, które pozwalają spojrzeć krytycznym okiem na osiągnięty dorobek. Dzisiaj ocenialiśmy taki okres w funkcjonowaniu pilskiej Szkoły. Odprawa roczna Szkoły Policji w Pile, z udziałem podinsp. Jacka Gila, Zastępcy Dyrektora Biura Kadr i Szkolenia KGP, zaproszonych gości, w tym podinsp. Mirosława Wegnera, Komendanta Powiatowego Policji w Pile, kadry, pracowników i słuchaczy była świetnym momentem do odrobiny retrospekcji. Coś się kończy, coś zaczyna Funkcjonowanie Szkoły to wiele aspektów: dydaktycznych, finansowych, logistycznych, kadrowych. Takie spotkanie pozwala na globalne spojrzenie na okres czasu we wszystkich płaszczyznach i oszacowanie go we właściwej perspektywie, której czasem brak w bieżących działaniach. Zmienia się także otoczenie, w którym funkcjonuje Policja, w tym i policyjne szkolnictwo. Aby sprostać nowym oczekiwaniom zaczęliśmy realizację planów na 2008 rok ? już trzy tygodnie temu.

Coś się kończy, coś zaczyna Coś się kończy, coś zaczyna Coś się kończy, coś zaczyna Coś się kończy, coś zaczyna
Coś się kończy, coś zaczyna Coś się kończy, coś zaczyna Coś się kończy, coś zaczyna Coś się kończy, coś zaczyna
Coś się kończy, coś zaczyna Coś się kończy, coś zaczyna Coś się kończy, coś zaczyna Coś się kończy, coś zaczyna

(22.01.08)

Powrót na górę strony