Z wizytą u studentów

Data publikacji 18.06.2011

Piątek i sobota były dniami wytężonej pracy dla podinsp. Wojciecha Thiela i podinsp. Zbigniewa Bogusza, wykładowców pilskiej Szkoły. Wytężonej, ponieważ występowali przed wymagającym audytorium.

Zajęcia na uniwersytecie Piątek i sobota były dniami wytężonej pracy dla podinsp. Wojciecha Thiela i podinsp. Zbigniewa Bogusza, wykładowców pilskiej Szkoły. Wytężonej , ponieważ występowali przed wymagającym audytorium. Prowadzili bowiem zajęcia dla członków Koła Kryminalistyków Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Pośród nich znajdowali się studenci Wydziału Prawa od pierwszego do piątego roku studiów.

Zajęcia na uniwersytecie Tematyka zajęć dotyczyła zagadnień związanych z poszukiwaniem osób zaginionych, przeszukaniem oraz przestępczością samochodową na terenie Polski. Wizyta w Łodzi to kolejne spotkanie z przedstawicielami uczelni. Poprzednie miało miejsc w marcu tego roku i miało postać warsztatów kryminalistycznych. Kolejne spotkanie już w nowym roku.

Zajęcia na uniwersytecie Zajęcia na uniwersytecie Zajęcia na uniwersytecie Zajęcia na uniwersytecie
Zajęcia na uniwersytecie Zajęcia na uniwersytecie Zajęcia na uniwersytecie Zajęcia na uniwersytecie

(18.12.07)

Powrót na górę strony