Z wizytą u studentów - 2007 - Szkoła Policji w Pile

Z wizytą u studentów

Data publikacji 18.06.2011

Piątek i sobota były dniami wytężonej pracy dla podinsp. Wojciecha Thiela i podinsp. Zbigniewa Bogusza, wykładowców pilskiej Szkoły. Wytężonej, ponieważ występowali przed wymagającym audytorium.

Zajęcia na uniwersytecie Piątek i sobota były dniami wytężonej pracy dla podinsp. Wojciecha Thiela i podinsp. Zbigniewa Bogusza, wykładowców pilskiej Szkoły. Wytężonej , ponieważ występowali przed wymagającym audytorium. Prowadzili bowiem zajęcia dla członków Koła Kryminalistyków Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Pośród nich znajdowali się studenci Wydziału Prawa od pierwszego do piątego roku studiów.

Zajęcia na uniwersytecie Tematyka zajęć dotyczyła zagadnień związanych z poszukiwaniem osób zaginionych, przeszukaniem oraz przestępczością samochodową na terenie Polski. Wizyta w Łodzi to kolejne spotkanie z przedstawicielami uczelni. Poprzednie miało miejsc w marcu tego roku i miało postać warsztatów kryminalistycznych. Kolejne spotkanie już w nowym roku.

Zajęcia na uniwersytecie Zajęcia na uniwersytecie Zajęcia na uniwersytecie Zajęcia na uniwersytecie
Zajęcia na uniwersytecie Zajęcia na uniwersytecie Zajęcia na uniwersytecie Zajęcia na uniwersytecie

(18.12.07)