O Puchar Prezydenta - 2007 - Szkoła Policji w Pile

O Puchar Prezydenta

Data publikacji 18.06.2011

Nie udało tym razem piłkarzom pilskiej szkoły stanąć na pudle podczas rozgrywanego w sobotę, 29 września br., Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Piły.

O Puchar Prezydenta Nie udało tym razem piłkarzom pilskiej szkoły stanąć na pudle podczas rozgrywanego w sobotę, 29 września br., O Puchar Prezydenta Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Piły. Choć drużyna pod wodzą nadkom. Jacka Słońskiego walczyła ambitnie i z dużym poświęceniem zajęła w zawodach 5 miejsce. Oprócz kapitana zespołu nasze barwy reprezentowali słuchacze kompanii 6: Grzegorz Bąk, Sebastian Borowiecki, Piotr Jędras, Mariusz Marmol i Jarosław Pińkowski. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Okazja do rewanżu już za rok.

(01.10.07)