Co stoi za literą? - 2007 - Szkoła Policji w Pile

Co stoi za literą?

Data publikacji 18.06.2011

Gościem Zakładu Taktyki i Techniki Kryminalistycznej Szkoły Policji w Pile był nadkom. Leszek Koźmiński - ekspert Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu ...

Co stoi za literą? Gościem Zakładu Taktyki i Techniki Kryminalistycznej Szkoły Policji w Pile był nadkom. Leszek Koźmiński - ekspert Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, członek Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego, biegły z dziedziny dokumentów.

Nasz gość, w ramach wykładów ze słuchaczami, w interesujący sposób omówił problematykę fałszowania dokumentów oraz prawidłowego zabezpieczania procesowego i technicznego dokumentów związanych z przestępstwem, wzbogacając swoje wystąpienie licznymi przykładami z praktyki. Wskazał także błędy popełniane przez policjantów przy pobieraniu materiału porównawczego, które rzutują na jakość pracy biegłego oraz wynik badań.

Co stoi za literą? Co stoi za literą? Co stoi za literą? Co stoi za literą?

(05.10.07)