A to ciekawe ... - 2007 - Szkoła Policji w Pile

A to ciekawe ...

Data publikacji 18.06.2011

Pilską Szkołę Policji odwiedzili uczniowie z klasy III delta Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Pile.

Pilską Szkołę Policji odwiedzili uczniowie z klasy III delta Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego w Pile. Podczas wizyty, goście obejrzeli strzelnicę, na której mieli okazję zapoznać się z jednostkami broni palnej używanej przez Policję oraz poznać zasady jej bezpiecznego użycia. Podziwiali również jesienne ?drzewo sandałowe?. Następnie zwiedzili bibliotekę, w której jeszcze kilka lat temu swoją siedzibę miał jeden z banków. Goście obejrzeli także pomieszczenia, w których słuchacze szkolą swoje umiejętności w ramach przeprowadzania oględzin. Młodzież miała także okazję podziwiać zabytkowe witraże znajdujące się w auli oraz w Galerii Sztuki AKWARIUM. Na zakończenie uczniowie wysłuchali krótkiej prelekcji poświęconej pracy Policji, a po wykonaniu pamiątkowej daktyloskopii, obejrzeli również kolekcję pucharów, dyplomów i odznak policyjnych.

Wycieczka Wycieczka Wycieczka Wycieczka
Wycieczka Wycieczka Wycieczka Wycieczka

(05.10.07)