Z Gimnazjum do Szkoły - 2007 - Szkoła Policji w Pile

Z Gimnazjum do Szkoły

Data publikacji 18.06.2011

Dziś pilską Szkołę Policji odwiedziła młodzież z klas Ig i Ie Gimnazjum nr 4 im. Ignacego J. Paderewskiego w Pile.

Z Gimnazjum do Szkoły Dziś pilską Szkołę Policji odwiedziła młodzież z klas Ig i Ie Gimnazjum nr 4 im. Ignacego J. Paderewskiego w Pile. Podczas wycieczki uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli nową wystawę i zabytkowe witraże w Galerii AKWARIUM. Zapoznali się również z niezwykłą historią budynku Szkoły i ?drzewa sandałowego?. Goście wysłuchali wykładu o współczesnych jednostkach broni palnej, wszystko po to by później móc oddawać celne strzały do tarczy na strzelnicy pneumatycznej. Uczniowie obejrzeli także salę daktyloskopijną, bibliotekę i pomieszczenia oględzinowe, w których mieli okazję posłuchać prelekcji o pracy polskiej Policji

Z Gimnazjum do Szkoły Z Gimnazjum do Szkoły Z Gimnazjum do Szkoły Z Gimnazjum do Szkoły
Z Gimnazjum do Szkoły Z Gimnazjum do Szkoły Z Gimnazjum do Szkoły Z Gimnazjum do Szkoły
Z Gimnazjum do Szkoły Z Gimnazjum do Szkoły Z Gimnazjum do Szkoły Z Gimnazjum do Szkoły

(28.10.07)