Jak ryba w wodzie - 2007 - Szkoła Policji w Pile

Jak ryba w wodzie

Data publikacji 17.06.2011

Jak ryba w wodzie czuje się, żeglując na desce windsurfingowej, post. Aleksandra Załęska z KMP we Wrocławiu, a obecnie słuchaczka kursu podstawowego ...

Jak ryba w wodzie Jak ryba w wodzie czuje się, żeglując na desce windsurfingowej, post. Aleksandra Załęska z KMP we Wrocławiu, a obecnie słuchaczka kursu podstawowego kompanii III Szkoły Policji w Pile. Być może to zamiłowanie do wody wynika stąd, że Ola jest zodiakalną Rybą. Bez wątpienia jednak windsurfing jest jej życiową pasją, z której czerpie wiele satysfakcji oraz... sukcesów. Warto też dodać, że jest instruktorką Polskiego Związku Żeglarstwa. Co ciekawe, mimo braku w Pile dostępu do morza, swoje windsurfingowe hobby Ola realizuje też w Pile, gdzie można czasem zobaczyć ją na desce z żaglem ? uprawiającą rollboarding (windskateboarding).

Jak ryba w wodzie Zanim post. Załęska została funkcjonariuszką porządku publicznego, uprawiała m.in. jazdę konną, aerobik, narciarstwo zjazdowe, bieganie oraz tańczyła w folklorystycznym zespole ludowym. Jest osobą bardzo energiczną i jak sama mówi ?męczy ją siedzenie i nicnierobienie?. Uważa, że w życiu liczy się przede wszystkim skuteczne działanie, zwłaszcza w niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi.

Jak ryba w wodzie Po przyjęciu do służby w Policji, Ola chętnie (podobnie jak cała kompania III, której należą się ogromne PODZIĘKOWANIA) angażuje się w życie Szkoły. Pomagała w obchodach Dnia Dziecka zorganizowanych przez Szkołę oraz jako wolontariusz w Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie. Wzięła także udział w szkolnych zawodach siłowania na rękę oraz reprezentowała płeć piękną podczas turnieju w pokonywaniu policyjnego toru przeszkód... A to wszystko w ciągu trzech miesięcy.

Jak ryba w wodzie Jak ryba w wodzie Jak ryba w wodzie Jak ryba w wodzie
Jak ryba w wodzie Jak ryba w wodzie Jak ryba w wodzie Jak ryba w wodzie

(08.08.07)