Dzień Dziecka w Szkole Policji w Pile

Data publikacji 17.06.2011

Z okazji Dnia Dziecka w pilskiej Szkole Policji odbył się festyn. Na wszystkie pociechy czekało wiele atrakcji, zabaw i konkursów.

Z okazji Dnia Dziecka w pilskiej Szkole Policji odbył się festyn. Na wszystkie pociechy czekało wiele atrakcji, zabaw i konkursów. Specjalnie dla naszych milusińskich swoje umiejętności z zakresu sztuk walki zaprezentowali słuchacze Szkoły. Dzieci mogły także poznać zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz obejrzeć pokaz umiejętności psów policyjnych z pilskiej Komendy Powiatowej Policji. Wiele radości wśród dzieci wywołała także zabawa w ?poszukiwanie skarbów? za pomocą wykrywaczy metalu przygotowana przez Pilskie Stowarzyszenie Miłośników Eksploracji ALBATROS. Milusińscy uczestniczyli również w wielu konkursach sportowo ? edukacyjnych oraz w konkursach na najładniejszy uśmiech i plastycznym. Przez cały czas wszyscy bawili się przy utworach wykonywanych przez szkolny zespół AWANS, który specjalnie na tę wyjątkową okazję przygotował wiązankę popularnych piosenek.

Dzień Dziecka w Szkole Policji w Pile Dzień Dziecka w Szkole Policji w Pile Dzień Dziecka w Szkole Policji w Pile Dzień Dziecka w Szkole Policji w Pile
Dzień Dziecka w Szkole Policji w Pile Dzień Dziecka w Szkole Policji w Pile Dzień Dziecka w Szkole Policji w Pile Dzień Dziecka w Szkole Policji w Pile
Dzień Dziecka w Szkole Policji w Pile Dzień Dziecka w Szkole Policji w Pile Dzień Dziecka w Szkole Policji w Pile Dzień Dziecka w Szkole Policji w Pile

(04.06.07)

Powrót na górę strony