STOP przemocy domowej

Data publikacji 17.06.2011

Przemoc domowa będzie tematem warsztatów, które odbędą się w szkole w dniach 28 - 29 czerwca. Celem warsztatów jest wymiana doświadczeń specjalistów różnych dziedzin ...

STOP przemocy domowej Przemoc domowa będzie tematem warsztatów, które odbędą się w szkole w dniach 28 - 29 czerwca. Celem warsztatów jest wymiana doświadczeń specjalistów różnych dziedzin zajmujących się zjawiskiem przemocy.

Spotkanie pozwoli na poszukiwanie rozwiązań w zwalczaniu zjawiska przemocy domowej, istotnych dla działań poszczególnych służb dbających o bezpieczeństwo publiczne. W warsztatach udział wezmą policjanci, prokuratorzy, sędziowie, kuratorzy sądowi, psycholodzy oraz inne osoby chcące podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie.

Program warsztatów

(26.06.07)

Powrót na górę strony