Bezpieczne wakacje 2007

Data publikacji 17.06.2011

Szkoła Policji w Pile aktywnie włączyła się w profilaktyczne działania policji ukierunkowane na bezpieczne spędzenie wakacji w 2007 r. Po raz kolejny odbył się ...

Bezpieczne wakacje 2007 Szkoła Policji w Pile aktywnie włączyła się w profilaktyczne działania policji ukierunkowane na bezpieczne spędzenie wakacji w 2007 r. Po raz kolejny odbył się cykl spotkań z dziećmi ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Pile.

Bezpieczne wakacje 2007 Tegoroczne spotkania, odbywające się pod hasłem ?Wakacje słoneczne i bezpieczne?, poświecone były omówieniu zasad zachowania bezpieczeństwa na drodze i nad wodą. Zaprezentowane zostały również formy spędzania czasu wolnego przez dzieci, które z rożnych przyczyn nie wyjadą na wakacje.

Życzymy wszystkim Dzieciom spełnienia ich marzeń związanych z wakacjami.

Bezpieczne wakacje 2007 Bezpieczne wakacje 2007 Bezpieczne wakacje 2007 Bezpieczne wakacje 2007

(15.06.07)

Powrót na górę strony