Jeden z dziewięciu - 2007 - Szkoła Policji w Pile

Jeden z dziewięciu

Data publikacji 17.06.2011

Zakończyliśmy ostatni z cyklu dziewięciu warsztatów dla policjantów pionu do walki z przestępczością gospodarczą województwa kujawsko-pomorskiego...

Warsztaty PG Zakończyliśmy ostatni z cyklu dziewięciu warsztatów dla policjantów pionu do walki z przestępczością gospodarczą województwa kujawsko-pomorskiego. Blaski i cienie codziennej służby ?pegowca? zgłębiało 176 kobiet i mężczyzn w niebieskich mundurach. W uroczystym zakończeniu wzięli udział podinsp. Norbert Niemielewski, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy, podinsp. Jerzy Słodkowski, Naczelnik Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KWP w Bydgoszczy, podinsp. Zenon Pauk, przedstawiciel Biura Kryminalnego KGP i Marek Dydyszko, zastępca szefa Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy. Wysoka ocena warsztatów, zarówno w opinii organizatorów, jak i uczestników, to efekt doboru wysokiej klasy specjalistów w charakterze wykładowców, jak i sprawnej organizacji. W przygotowaniu kolejne wspólne działania, ale to już po wakacjach?

(20.06.07)