Krótka historia bagnetu

Data publikacji 17.06.2011

"Krótka historia bagnetu" pod takim tytułem w auli Szkoły Policji w Pile odbył się kolejny wykład przygotowany we współpracy z Pilskim Stowarzyszeniem Miłośników Eksploracji ALBATROS.

"Krótka historia bagnetu" pod takim tytułem w auli Szkoły Policji w Pile odbył się kolejny wykład przygotowany we współpracy z Pilskim Stowarzyszeniem Miłośników Eksploracji ALBATROS. Na prelekcji wystąpili Panowie: Dariusz Górzny oraz Piotr Sosnowski, którzy opowiedzieli licznie przybyłym mieszkańcom Piły oraz kadrze Szkoły o tajemnicach tego rodzaju broni białej. Podczas wykładu, połączonego z prezentacją multimedialną, można było poznać historię i fascynujące dzieje bagnetów polskich i zagranicznych. Prelegenci zaprezentowali budowę i ewolucję poszczególnych elementów konstrukcyjnych i ozdobnych bagnetu. Na zakończenie wszyscy goście obejrzeli bogate zbiory kolekcjonerskie, mogli także porozmawiać z ekspertami, którzy chętnie odpowiadali na wszystkie pytania.

Krótka historia bagnetu Krótka historia bagnetu Krótka historia bagnetu Krótka historia bagnetu
Krótka historia bagnetu Krótka historia bagnetu Krótka historia bagnetu Krótka historia bagnetu
Krótka historia bagnetu Krótka historia bagnetu Krótka historia bagnetu Krótka historia bagnetu

(10.05.07)

Powrót na górę strony