Pierwsze KOD-y za płoty - 2007 - Szkoła Policji w Pile

Pierwsze KOD-y za płoty

Data publikacji 17.06.2011

Pierwszy kurs w ramach doskonalenia zawodowego dla policjantów o specjalności operacyjno-dochodzeniowej za nami!

Egzaminy Pierwszy kurs w ramach doskonalenia zawodowego dla policjantów o specjalności operacyjno-dochodzeniowej za nami! 4-miesięczne zmagania, na kursie oznaczonym symbolem KOD-I/07, były wyzwaniem dla 83 słuchaczy i kadry realizującej zajęcia. Po pierwsze dlatego, że jest to pierwszy kurs tego rodzaju, po drugie dlatego, że jest realizowany wyłącznie w Szkole Policji w Pile, po trzecie dlatego, że merytorycznie przygotowuje kadry dla podstawowych stanowisk w pionie kryminalnym, który jest tak ważny dla zwalczania przestępczości. Słuchacze, bogatsi o wiedzę i umiejętności, wracają do stęsknionych rodzin i szefów (także niecierpliwie czekających na powrót swoich orłów), my, bogatsi o nowe doświadczenia, zakasujemy rękawy - za miesiąc kolejny egzamin.

Egzaminy Egzaminy Egzaminy Egzaminy
Egzaminy Egzaminy Egzaminy Egzaminy
Egzaminy Egzaminy Egzaminy Egzaminy

(15.05.07)