Wycieczka z Ekonomika

Data publikacji 17.06.2011

Naszą Szkołę odwiedzili uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pile. W sali daktyloskopijnej mieli okazję wykonać pamiątkowe odbitki linii papilarnych, ...

Wycieczka z 'Ekonomika' Naszą Szkołę odwiedzili uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pile. W sali daktyloskopijnej mieli okazję wykonać pamiątkowe odbitki linii papilarnych, a następnie zobaczyli pomieszczenia oględzinowe oraz salę broni, gdzie zapoznali się z rodzajami broni palnej używanej przez policję. Sala ta, podobnie jak strzelnica, wzbudziła największe zainteresowanie. Wycieczka z 'Ekonomika' Młodzież podziwiała także wystawę w Galerii Sztuki AKWARIUM, bibliotekę oraz zabytkowe witraże znajdujące się w auli.

Na szkolnych korytarzach uczniowie rozmawiali ze spotkanymi słuchaczami, którzy opowiedzieli gościom o warunkach, jakie należy spełnić, aby zostać funkcjonariuszem, o pracy w policji i o zajęciach realizowanych w Szkole.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy wycieczki pozowali do pamiątkowej fotografii.

Wycieczka z 'Ekonomika' Wycieczka z 'Ekonomika' Wycieczka z 'Ekonomika' Wycieczka z 'Ekonomika'
Wycieczka z 'Ekonomika' Wycieczka z 'Ekonomika' Wycieczka z 'Ekonomika' Wycieczka z 'Ekonomika'

(17.05.07)

Powrót na górę strony