Życie masz jedno - nie zmarnuj go

Data publikacji 17.06.2011

Wyobrażenia najistotniejszych życiowych wyborów ucieleśniły się w pracach uczestników konkursu plastycznego pod hasłem "Życie masz jedno - nie zmarnuj go".

Wyobrażenia najistotniejszych życiowych wyborów ucieleśniły się w pracach uczestników konkursu plastycznego pod hasłem "Życie masz jedno - nie zmarnuj go". Uczestnikami zmagań byli uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, z którym Szkoła Policji w Pile ściśle współpracuje. Efektem podpisanego rok temu porozumienia było stworzenie autorskiego programu nauczania, zawierającego blok edukacyjny "Wybrane zagadnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego", który jest realizowany w dwóch klasach Liceum Ogólnokształcącego. To nie jedyne wspólne przedsięwzięcia.

W konkursie plastycznym jury przyznało trzy równorzędne nagrody, które zostały wręczone przez Marię Kubicę - Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazajalnych nr 2 w Pile i Romana Biernackiego - Zastępcę Komendanta Szkoły Policji w Pile w trakcie otwarcia wystawy pokonkursowej. W gronie laureatów znaleźli się:

   Małgorzata Gałat
   Dorota Senger
   Magdalena Zmudzińska

Przyznano także wyróżnienie dla pracy Iwony Robeckiej.

Następne spotkania już po wakacjach!

Życie masz jedno Życie masz jedno Życie masz jedno Życie masz jedno
Życie masz jedno Życie masz jedno Życie masz jedno Życie masz jedno
Życie masz jedno Życie masz jedno Życie masz jedno Życie masz jedno
Życie masz jedno Życie masz jedno Życie masz jedno Życie masz jedno

(18.05.07)

Powrót na górę strony