50 lat komunikacji miejskiej w Pile

Data publikacji 17.06.2011

26 maja br. pilskie MZK obchodziło 50-lecie swojego istnienia. Z tej okazji sala konferencyjna hotelu ?Gromada? wypełniła się pracownikami Miejskiego Zakładu Komunikacji i zaproszonymi gośćmi.

50 lat komunikacji miejskiej w Pile 26 maja br. pilskie MZK obchodziło 50-lecie swojego istnienia. Z tej okazji sala konferencyjna hotelu ?Gromada? wypełniła się pracownikami Miejskiego Zakładu Komunikacji i zaproszonymi gośćmi. Wśród nich obecni byli: główny inspektor transportu drogowego (w randze ministra), wojewoda wielkopolski, władze miasta i powiatu pilskiego, a także zastępca komendanta Szkoły Policji w Pile mł. insp. Witold St. Majchrowicz oraz komendant powiatowy policji podinsp. Mirosław Wegner.

50 lat komunikacji miejskiej w Pile Podczas konferencji popularnonaukowej, prelekcję poświęconą bezpieczeństwu w komunikacji miejskiej wygłosili wykładowcy Zakładu Prewencji: podinsp. Mariusz Macierzyński i podinsp. Bolesław Wegenke. Wystąpienie to spotkało się z dużym zainteresowaniem. Uroczystość, pełną kwiatów, medali, wyróżnień i podziękowań, uświetnił koncert w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół Muzycznych im. F. Chopina w Pile.

50 lat komunikacji miejskiej w Pile 50 lat komunikacji miejskiej w Pile 50 lat komunikacji miejskiej w Pile 50 lat komunikacji miejskiej w Pile

(28.05.07)

Powrót na górę strony