Konkurs ruchu drogowego

Data publikacji 16.06.2011

Wielkie emocje towarzyszyły rozegranemu 17 maja półfinałowi województwa wielkopolskiego w ramach eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy ...

alt Wielkie emocje towarzyszyły rozegranemu 17 maja półfinałowi województwa wielkopolskiego w ramach eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

alt Słuchacze naszej Szkoły, wspólnie z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Poznaniu i Sekcji Ruchu Drogowego KPP w Pile, oceniali startujących w półfinale uczestników, głównie ich jazdę sprawnościową oraz jazdę w miasteczku ruchu drogowego. alt

Udział Szkoły Policji w Pile w tych eliminacjach jest kontynuacją współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Pile nawiązanej w celu poprawy bezpieczeństwa na drogach, a tym samym zmniejszenia liczby wypadków, ich ofiar oraz strat materialnych poprzez podejmowanie działań na rzecz edukacji komunikacyjnej i motoryzacyjnej, szczególnie wśród dzieci i młodzieży.

alt alt alt alt
alt alt alt alt

(19.05.07)

Powrót na górę strony