Wystawa Danuty Dagry Grabowskiej

Data publikacji 16.06.2011

Kolejny raz w Galerii AKWARIUM Szkoły Policji w Pile, odbył się wernisaż prac malarskich. Tym razem swoje obrazy wystawiła Danuta Dagry Grabowska. 5 lutego na wystawę przybyli ...

Wystawa Kolejny raz w Galerii AKWARIUM Szkoły Policji w Pile, odbył się wernisaż prac malarskich. Tym razem swoje obrazy wystawiła Danuta Dagry Grabowska. 5 lutego na wystawę przybyli licznie artyści, ludzie kultury, policjanci i pracownicy Szkoły. Kilka słów poświęconych osobie i twórczości Autorki, powiedzieli Jej przyjaciele ze Związku Artystów Polskich.

Wystawa Pilanka Danuta Dagry Grabowska malarstwem zajmuje się od 1977 r. Uprawia malarstwo sztalugowe, tapeart, książkę artystyczną, poezję konkretną, sztukę poczty. Uczestniczyła w wielu plenerach malarskich, wystawach indywidualnych i zbiorowych. Wystawiała swoje prace także poza granicami kraju.

Wystawa Od 1990 r. należy do Związku Artystów Plastyków. Wielokrotnie zdobywała nagrody i wyróżnienia podczas Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ?Salon Wielkopolski?.

Zgromadzona publiczność w ciepłej atmosferze, przy dźwiękach muzyki mogła porozmawiać z malarką, która bardzo chętnie odpowiadała na pytania oraz opowiadała o swoich pracach.

Wystawa Wystawa Wystawa Wystawa
Wystawa Wystawa Wystawa Wystawa
Wystawa D.D. Grabowskiej Wystawa D.D. Grabowskiej Wystawa D.D. Grabowskiej Wystawa D.D. Grabowskiej
Wystawa D.D. Grabowskiej Wystawa D.D. Grabowskiej Wystawa D.D. Grabowskiej Wystawa D.D. Grabowskiej

(06.02.07)

Powrót na górę strony