Adwentowe spotkania rekolekcyjne

Data publikacji 28.06.2011

Z inicjatywy kapelana Szkoły Policji w Pile - ks. dr. Władysława Nowickiego, odbyły się adwentowe spotkania rekolekcyjne. Poprowadził je o. dr Ludwik Wiśniewski, dominikanin z Lublina, ...

rekolekcje Z inicjatywy kapelana Szkoły Policji w Pile - ks. dr. Władysława Nowickiego, odbyły się adwentowe spotkania rekolekcyjne. Poprowadził je o. dr Ludwik Wiśniewski, dominikanin z Lublina, duszpasterz środowisk niepodległościowych, legendarny kapelan Solidarności, współtwórca Ruchu Obrony Praw Człowieka i Obywatela, Komitetu Obrony Robotników, Ruchu Młodej Polski, wychowawca i przyjaciel młodzieży, autor wielu książek i artykułów.

rekolekcje Na spotkanie przybyli słuchacze, którzy mieli możliwość uczestniczenia we mszy, przystąpienia do spowiedzi i komunii świętej. Wysłuchali także wykładu o. Wiśniewskiego dotyczącego piękna i wyjątkowości Świąt Bożego Narodzenia oraz misji i powołania w zawodzie policjanta. Ksiądz podzielił się z zebranymi swoimi wspomnieniami sprzed 25 lat, opowiedział o potrzebie bliskości, przebaczeniu i miłości, tak potrzebnej nie tylko w te najpiękniejsze ze Świąt...

rekolekcje rekolekcje rekolekcje rekolekcje

(13.12.06)

Powrót na górę strony