Wieczór poezji wigilijnej

Data publikacji 28.06.2011

W Bibliotece Szkoły Policji w Pile, miało miejsce niezwykłe wydarzenie. 18 grudnia odbył się wieczór poezji wigilijnej, podczas którego wystąpili znani animatorzy i propagatorzy kultury: ...

W Bibliotece Szkoły Policji w Pile, miało miejsce niezwykłe wydarzenie. 18 grudnia odbył się wieczór poezji wigilijnej, podczas którego wystąpili znani animatorzy i propagatorzy kultury: inspektor ds. kultury, Wydziału Promocji, Rozwoju Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Pile Pani Ewa Czamańska, aktor, reżyser i pedagog ? Krzysztof Szulejko oraz Dyrektor Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Pile, dyrygent Chóru Akademickiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej ? Karol Urbanek.

Uczestniczący w spotkaniu słuchacze, przedstawiciele kadry i Kapelan Szkoły ? ks. dr Władysław Nowicki, wysłuchali najpiękniejszych wierszy polskich poetów z przestrzeni wieków. Goście recytowali utwory, a w tle rozbrzmiewały świąteczne melodie kolęd i pastorałek. Całe spotkanie zakończyło się gorącymi brawami i życzeniami ciepłych, rodzinnych Świąt.

Wieczor Wieczor Wieczor Wieczor
Wieczor Wieczor Wieczor Wieczor

(19.12.06)

Powrót na górę strony